Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak nie znaliście Damiana, nie widzieliście co robił, to nie piszcie takich głupot, że był pijany,i że to jego wina, bo to wszystko nie prawda!!! Jak w ogóle można być takim człowiekiem i tak pisać... nie nauczono was że o zmarłych źle się nie mówi, zwłaszcza nie kłamie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyświetl postUżytkownik ewelina dnia 21 wrzesień 2011 - 23:53 napisał kobieta z wąwolnicy. a chłopak był pijany. sami sobie winni. żałosnaa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beriderp napisał:
Na tym pogrzebie akurat nie byłam ale byłam na pogrzebie młodych osób, i widziałam rozpacz matki której dziecko leżało w trumnie jednak nie rozumiem dlaczego sami mówicie, że chcielibyście kogoś celowo zabić? Dlaczego zniżacie się do poziomu zabójcy?! O to mi chodzi!
To są emocje,złość i bezsilność.... a na dodatek zero namacalnej skruchy u zabójcy. Napewno nikt nie chciałby mieć niczyjego życia na sumieniu/////. Zresztą teraz jest potrzebna pomoc rodzicom Damiana tylko i wyłącznie ///nic innego się nie liczy,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zrobiła ta kobieta być może był wypadek ,ale ona musi czuc sie winna wkońcu pozbawiła życia młodego człowieka i powinna ,mieć wyrzuty simienia i na przyszłośc niech jezdzi wolniej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie mam nadzieje,ze ona już nigdy nie usiądzie za kierownicą. I mam nadzieje,że nigdy nie wyjdzie z więzienia. Rozmawiałam dziś z Jego siostrą i to jest prawda,że ona nie ma wyrzutów sumienia. Trzeba na prawde nie mieć serca ;( Przykro mi,że są tacy ludzie na świecie. ;( Damiankowi i tak już nikt i nic życia nie przywróci.;( Jedyne co nam teraz zostało to płacz i modlitwa za Damiana.;( Ból jaki teraz czuje ja i jego rodzina jest nie wyobrażalny.;( Prawdopodobnie nigdy się z tym nie pogodze. Podejrzewam,że moge sobie nawet nie dać z tym rady. Czuje się coraz bardziej bezsilna . Nie potrafie już bez Niego żyć. Tak cholernie mi go brakuje ;( Chce do Niego dołączyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mów tak Ty masz życ dla Niego i za Niego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie dziwi jedna rzecz dlaczego po tym wypadku (kilka dni póżniej ) staje tam fotoradar. Mieszam w Nałęczowie i miałem tam wypadek na szczęście nie śmiertelny ale w Sadurkach i w kol. Bochotnica ile było wypadków i to nawet śmiertelnych ... Teraz gdy wszystko nagłośnili to fotoradar jest ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepszy byłby chodnik i ścieżka rowerowa, no ale to też jest jakies rozwiązanie i jeszcze zyski przynosi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIDZIA!!!!!wez sie kobieto zastanow co piszesz!!!!!!!!!!!!bo nic na ten temat nie wiesz!!eh jak mi żal ludzi którzy pisza takie brednie!!!BYŁ TRZEŹWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a jak ktos jeździc nie umie to do takiego samochodu niech sie nie pcha!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damiana jest bardzo szkoda. ale ludzie nie stajmy po stonach jedni sa za aneta sdrudzy za damianem a tak naprawde nikt tego nie wie jak bylo tak naprade to jst wina naszego znakomitego polskiego prawa dzieki ktoremu nie bylo tam fotoradara i czym wiecej latarni dzieki nim aneta by w niego nie wjechala brakuje rowniez chodnikow tagze dla rodziny wyrazy wsplczuci modlmy sie za dam mianka gdyz uwazam iz jednak to dziecko nie bylo niczemu winne... chciaza bym tez powiedziec ze szkoda mi jest kasi i dam ci dobra rade wybiez sie z przyjaciolmi na pielgrzymke do czestochowy i pomudlcuie sieo to aby w waszej miejscowosci zrobili latarnie i chodnikmi poproiscie dla sile dla rodziny i oczywiscie w intencji damiana bedzie bardzo wam wdzieczny... przepraszam za bledy w wyrazach ale moja klawiatura juz taka jest. zycze wytrwalosci i wszystkiego dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla wiadomosci Eweliny co wypisuje te brednie- Damian nie był pijany,szedł prawidłowa strona i to pewne . zastanawiajace jest ze była dobra widocznośc,czysta droga to jak zjechala na lewe pobocze?co w tym czasie robiła?? brak śladów chamowania-?? czy był ktos z nia jeszcze??czy kogos kryje???? Damianuś;(;(;(;(;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okiol99 napisał:
damiana jest bardzo szkoda. ale ludzie nie stajmy po stonach jedni sa za aneta sdrudzy za damianem a tak naprawde nikt tego nie wie jak bylo tak naprade to jst wina naszego znakomitego polskiego prawa dzieki ktoremu nie bylo tam fotoradara i czym wiecej latarni dzieki nim aneta by w niego nie wjechala brakuje rowniez chodnikow tagze dla rodziny wyrazy wsplczuci modlmy sie za dam mianka gdyz uwazam iz jednak to dziecko nie bylo niczemu winne... chciaza bym tez powiedziec ze szkoda mi jest kasi i dam ci dobra rade wybiez sie z przyjaciolmi na pielgrzymke do czestochowy i pomudlcuie sieo to aby w waszej miejscowosci zrobili latarnie i chodnikmi poproiscie dla sile dla rodziny i oczywiscie w intencji damiana bedzie bardzo wam wdzieczny... przepraszam za bledy w wyrazach ale moja klawiatura juz taka jest. zycze wytrwalosci i wszystkiego dobrego.
A,że tak zapytam to kto Ty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopi napisał:
ku*** deb***e nie byłem przy tym ale to tek ku*** wina i teraz niech ma mojego brata na sumieniu suka jak się dowiem ktura to zabije ją.......................................
Niewiem jak było naprawde,ale wiem tyle żę to kobiety wina bo to ona wyprzedzała samochód gdyby jechała przepisowo to by do tego nie doszło. Spółzuje rodzicom Damiana i kolęzankom,kolegom,przyjaciółom i dziewczynie kasi.KAsiu zawsze będziemy z tobą,wspieramy cie jak tylko możemy. Wiem co teraz przechodzis wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minęło już pół roku ;( I teraz jeszcze raz sobie to wszystko czytam i nie da się powstrzymać bez Łez ;< Damianuś brakuje nam Ciebie ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa wy jebani pajace. Polowa z was to debile kazdemu sie moze zdarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** wy je***i pajace. Polowa z was to debile kazdemu sie moze zdarzyć.
. l co ku*** wpisy ze ja dorwiecie zabijecie i co ? Zyje dalej . jestescie ku*** za ciency zwykli ludzie ze wsi ktorzy tylko gadaja a nic nie mozecie zrobic bo jestescie nikim .zrozumcie to to byl wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...